Vücut geliştirme federasyonu

Milli takımda ilk üçe giren sporcular

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Ve Bilek Güreşi Federasyonu Önemli Duyuru

Kalitelibeslenme.com sporculara destek vermeye devam ediyor.  Biz sporcuların yararına olan her konuda her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. İşte Türkiye vücut geliştirme fitness ve bilek güreşi federasyonun sporculara verdiği desteği biz de sitemizden duyurmak istedik.

1-Sikletlerinde ilk üçe girip Yönetim Kurulumuzun uygun gördüğü kendi imkanı yada sponsor desteği ile Milli takıma katılacak olan sporcularımızın katılım ücretlerini en geç 24 Nisan 2015 tarihine kadar Federasyonumuzun Garanti Bankası Anafartalar şubesi İBAN:TR 75 0006 2000 7110 0006 2994 58 nolu hesabına 3500 TL. yatırmaları gerekmektedir, belirtilen tarihe kadar katılım ücretlerini yatırmalarını ve Milli takımlardan sorumlu Yönetim kurulu Üyesi Koray GİRGİN ‘e bilgi vermeleri gerekmektedir.

2-Milli takım aday kadrosundaki sporcuların ve sponsor desteği veya kendi imkanı ile (yalnızca ilk üçe giren sporcular) katılmak isteyen sporcular 24 NİSAN 2015 tarihine kadar
Adı Soyadı ,
Açık Adresi,
Beden Ölçüsü,
Ayakkabı Numarası,
Banka dekontu ve Telefon Numarası ile 4 adet Pasaport için Biyometrik Fotoğraflarını ve Kimlik Fotokopilerini Federasyonumuza kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

ADRES:Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Ulus İş Hanı kat :1 no:101 Ulus ANKARA

Bir cevap yazın