Kaliteli beslenmeKilo verme yöntemleriVücut geliştirme federasyonu

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Ve Bilek Güreşi Federasyonu

vucut gelistirme federasyonu
Türkiye Vücut Geliştirme Fıtness Ve Bilek Güreşi Federasyonu‘nun yaptığı önemli duyuruya göre tüm antrenörlerin 2015 yılı için vize işlemlerini bir an önce yapması gerekmektedir.

Tüm vücut geliştirme ve fıtness antrenörlerimizin 2015 yılı vize işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir. Vize ücreti yıl için 50 tl olup; geçmiş yıllardan vize yaptırmamış olan antrenörlerimizde son 3 yıl şartı aranmaktadır.

Eski kartı olan antrenörlerimiz
-ödeme dekontu(banka ıban numaramız sitemiz hakkımızda kısmında yer almaktadır.)
-1 adet son 6 ay içinde çekilmiş fotograf
-nüfus cüzdanı fotokopisi
-adres ve telefon bilgilerini yazarak federasyonumuza kargo yolu ile iletmeleri gerekmektedir. Yeni kart düzenlenip tarafınıza gönderilecektir.
Kartı yeni olanlar ise; sadece ödeme dekontu ve kartını gönderecektir.

Antrenör Talimatı Madde 15 – Lisans Verilmesi
Antrenör belgesini almış olanlara antrenörlük yaptıklarını belgelemek kaydıyla Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Federasyonunca lisans verilir. Antrenör lisans vize işlemleri ile ilgili esas ve usuller Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Federasyonunca belirlenir.
Antrenörler çalışacakları her yılın başında (Ocak Ayında) Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Federasyonu tarafından belirlenen vize ücretini ödeyerek, lisanslarını vize ettirmek zorundadır.

1 Yorum

  • Siteye girene kadar Türkiye Vücut Geliştirme Fıtness Ve Bilek Güreşi Federasyonu‘nun olduğunu bilmiyordum. Teşekkürler bu bilgilendirme için de .

Bir cevap yazın