En lezzetli 10 kilo aldırıcı

Bu makaleyi en lezzetli kilo aldırıcılar ve kilo aldırıcı takviyeler üzerine hazırladık. Bu yazıyı okuduğunuzda tadı güzel en iyi 10 kilo aldırıcı suplementler nedir sorusunun cevabını öğrenecek ve kilo aldırıcı alırken doğru bir seçim yapabileceksiniz.

Kilo aldırıcılar

Eğer çok zayıfsanız ya da kas yaparak kilo almak istiyorum diyorsanız kilo aldırıcı kullanmanız kaçınılmaz olabilir. Bazen çok zayıf insanlar ne yaparsa yapsınlar bir türlü kilo alamazlar ve uyguladıkları kilo alma diyetleri hiçbir işe yaramaz. İşte bu nedenle diyetisyen ya da bir uzman danışmanlığında kilo aldırıcı kullanmak şart olabilir.

Kilo aldırıcı kullanmanın bazı dezavantajları olabilir. Bu dezavantajlar özellikle ürünün tadından kaynaklanabilir. Bazıları mide bulandırır ve zorla içmeye çalışırsınız. Bu durum da sizin ürünü kullanmayı bırakmanıza neden olabilir. Bazıları bir sürü para ödediği için zorla ürünü içmeye devam edebilir.

Gerçek şu ki vücudunuza zorla yaptırmaya çalıştığınız hiçbir şey fayda vermez. İşte bu nedenle bu yazı en lezzetli 10 kilo aldırıcı ile ilgili bir makaledir. Yani bu yazıda bahsedilen kilo aldırıcılar tadı en çok beğenilen ürünlerdir. Bu ürünler içilmesi kolay ve içildiğinde mide bulantısı yapmayan ve zorla içiyormuş hissi uyandırmayan kilo aldırıcılardır. İşte tadı en güzel 10 kilo aldırıcı suplementler:

En lezzetli 10 kilo aldırıcı

en iyi kilo aldırıcı, en iyi 10 kilo aldırıcı

En lezzetli 10 kilo aldırıcı

Kilo aldırıcı takviyeler de ihtiyacınız olan her şey var merak etmeyin. Kilo aldırıcı, özellikle büyümenize ve irileşmenize yardım eden ürünlerdir. Genelde aşırı zayıf olanlar tarafından kullanılırlar ancak normal kiloda olup daha fazla kilo almak ve bir orta seviye vücut geliştirme programı uygulayanlar tarafından da kullanılabilir. Kilo aldırıcılar karbonhidratların yanı sıra protein ve az oranda da olsa yağ içerirler. Bunlara ek olarak vitaminler, mineraller ve kreatin monohidrat gibi önemli bileşenleri de bulundururlar. İşte en lezzetli 10 kilo aldırıcı ürün:

1.Optimum Nutrition Pro Gainer

Listemizin ilk sırasında yer alan bu ürünün tadı en güzel olanıdır. Optimum zaten kendisini kanıtlamış bir markadır. Yapılan değerlendirmelerde tat puanı 10 üzerinden 9,3’tür.
Sadece servis başına düşen kalori miktarına bakarak bir kilo aldırıcı almaya karar vermeyin. Basit şeker ve yağ ile yüklü tipik kilo aldırıcı ürünlerin aksine Pro Complex Gainer protein-karbonhidrat ve kalori dengesi açısından diğerlerinden daha önde gidiyor ve bu açıdan daha kaliteli bir üründür. Aynı zamanda bu ürün sağlıklı karbonhidrat, lif, orta zincirli trigliserid (MCT), sindirim enzimleri, vitaminler, temel mineraller içeriyor. Ayrıca harika tadı ile ideal bir yağsız gainer yani kilo aldırıcıdır. Pro Complex Gainer miktarı ile değil, kalitesi ile akıllarda kalmayı başarıyor. Çünkü siz yağ oranınızı artırarak değil, kas oranınızı artırak kilo almak istiyorsunuz. Zaten sağlıklı olan da budur.
İçerdiği bileşenler:
Yüksek Kaliteli Proteinler: Pro Complex Gainer kolaylıkla sindirilir ve yeniden inşa sürecini desteklemek için amino asitler ile tam bir tamamlayıcı olarak görev yapar. Bu nedenle yüksek biyolojik değeri olan proteinlerden oluşur. Pro Complex Gainer her porsiyonu 7 eşsiz kaynaktan yapılan 60 gram protein içerir.

Kompleks Karbonhidratlar ve Lipitler: Karbonhidrat ve lipid (yağlar) yakıt olarak yakılarak proteinleri yanmasını önlemeye yardımcı olur ve sürekli enerji sağlar. Pro Complex Gainer her porsiyonu 85 gram karbonhidrat ve 4-5 gram lif ve sadece 5 gram şeker içerir. Ayrıca Pro Complex Gainer orta zincirli trigliserid (MCT) ve diğer enerji yoğun lipidler sağlamaktadır.
Mikrobesinler: Çeşitli vitaminler ve mineraller büyüme sürecinde kullanılmaktadır. Bu mikrobesinler olmadan vücudunuz etkili bir şekilde protein, karbonhidrat ya da yağ işleyemez. Pro Complex Gainer her porsiyonu 26 vitamin ve mineral içerir.
Kalori: Pro Complex Gainer porsiyon başına 600 kalori sağlar. Sadece günlük diyetinize sadece bir servis ekleyerek ilk hafta içinde yağsız kütle artışı sağlayabilirsiniz.
Özetleyecek olursak, Pro Complex Gainer:
650 Kalori
Çok az Şeker
Whey, Kazein ve yumurta dâhil 7 en kaliteli Protein
Karbonhidrata göre yüksek oranda protein
Blender, shaker veya kaşıkla zahmetsizce karışma özelliği
İçimi kolay ve tadı güzel

2.Bsn True Mass 1200

kilo aldırıcılar

Bsn True Mass 1200

Listemizin ikinci sırasında yer alan bu ürün Bsn True Mass 1200 ürünüdür. Yapılan değerlendirmelerde tat puanı 10 üzerinden 9,2’dir.
Ciddi kalori desteğine ihtiyacı olanlar için geliştirilmiş bir üründür. Çok fonksiyonlu protein ve karbonhidrat içerir. Bunun yanında Bcaa, diğer temel ve temel olmayan aminoasitler sağlayarak kilo almanıza yardım eder. Protein sentezi, iyileştirme, beslenme desteği ve kalori desteği olmak üzere dört fonksiyonu vardır.
Yüksek kalori ihtiyacı olan yani ağır işlerde çalışanlar ya da dayanıklılık ve güç sporları ile uğraşanlar için en iyi kilo aldırıcı ve beslenme desteklerinden biridir.

3.Muscletech Mass-Tech

Listemizin üçüncü sırasında Muscletech Mass-Tech ürünü yer alıyor. Tat puanı 10 üzerinden 8,9’dur. MASS-TECH servis başına 63 gram protein sağlar. 2 bardak yağsız süt ile karıştırıldığında ise bu miktar 80 gram proteine kadar çıkar. Bu ürün çeşitli sayıda protein içerdiği için, hızlı, orta ve yavaş emilen yani değişen hızlarda sindirilen aminoasitler içerir.
Yeni ve güçlü formülü ile yüksek kalitede protein ve karbonhidrat içeren ve kolay sindirilme özelliğine sahip olan bu ürün servis başına 1000 kalori sağlar. Ayrıca servis başına 5 gram BCAA ve 5 gram omega açısından zengin sağlıklı ve kalitelii yağ içerir.
Bu ürün ile vücüdunuzun gücüne güç katın, dayanıklılığınızı artırın. MASS-TECH protein sentezini artırır. Kaslarının gelişimini sağlayacak bir anabolik bir etkiye sahiptir.

4.Cytosport Cyto Gainer

Listemizin dördüncü sırasında tat puanı 10 üzerinden 8,6 olan Cytosport Cyto Gaıner ürünü yer alıyor.
CytoGainer yağ ve şeker olmadan protein ve karbonhidrat ihtiyacınızın büyük bölümünü karşılar. CytoGainer glutamin bakımından zengin peynir altı suyu, peynir altı suyu proteini konsantresi ve geliştirilmiş protein sentezi destek olacaksüt suyu peptidleri içerir. Her servis kas iyileşmesini geliştirmeye yardımcı olacak olan Kreatin ve L-glutamin içerir.
Hiçbir basit şekerler, fruktoz ve sukroz içermez ve CytoGainer son derece karmaşık maltodekstrinlerden oluşur. CytoGainer istikrarlı ve kalıcı yakıt sağlar, kasların irileşmesini yardımcı olan proteinler içerir.

5.BPI Bulk Muscle

Listemizin beşinci sırasında tat puanı 10 üzerinden 7,7 olan BPI Bulk Muscle ürünü yer alıyor.
BPI Bulk Muscle protein, yağ ve karbonhidrat içermesi açısından ve yenilikçi formülü ile de kas büyümesi ve daha yoğun ve güçlü bir egzersiz için ve de iyileşme dönemlerinde çok faydalı olabilecek esansiyel amino asitlerden oluşur.
Servis başına 53 gram protein sağlar.
Whey, bcaa, cla ve lif içerir.
Şeker ve yağ oranı düşüktür.
Karışımı kolaydır.
İnanılmaz bir lezzeti vardır.

6. Mhp Up Your Mass

Listemizin altıncı sırasında tat puanı 10 üzerinden 8,9 olan Mhp Up Your Mass ürünü yer alıyor. MHP Up Your MASS ile beslenme programına en ileri kalitede besin takviyesi sağlıyor. 5 hafta içinde ağırlığınızın oldukça arttığını göreceksiniz. En kaliteli kilo aldırıcılardan biridir.
Yavaş sindirilen proteinler kaslarınızın sürekli büyümesini sağlar.
Anabolik etkilere sahip karbonhidrat içerir.
Yakıtlar Maksimum düzeyde kas büyümesine yardımcı olur.
26 Glutamin – 9g Lösin – 7g Arjinin – 23g BCAA kazandırır.
Bu ürünün günde iki kez kullanılması haftada 11228 ek kalori kazandırır.
İçeriği: Kütle yük ™ karbonhidrat karışımı (arpa, yulaf, yulaf lifi), PROBOLIC® Amino Asit Sürekli bırakma, ya proteinin Geliştirilmiş Matrisi [Supro® Soya proteini ızolatı, kalsiyum kazeinat, peynir altı suyu protein konsantresi, lösin, izolösin, valin (kalsiyum fosfat ve Lesitin ile) ], Aspir Yağı Creamer [Aspir Yağı, Mısır Şurubu Katılar, Di-Potasyum Fosfat, Mono-Gliseridler, Di-Gliseridler, Sodyum kazeinat (A Süt Türev), Lesitin, Doğal Tat, Less Than 2% Silikon Dioksit (Anti-TOPAKLANMAYI Ajan ) Ve Tokoferoller (korunmasına yardımcı olmak üzere Flavor)], Kakao, Doğal Ve Yapay Tatlandırıcılar, Lipid Complex: Medium Chain Triglycerides, Temel Yağ Asidi Blend [Hodan Yağı Tozu (% 10 GLA), Konjuge Linoleik Asit Kompleksi (% 78 CLA) Kompleks Gecesefası Çekirdeği Yağı (% 4.8 GLA), Keten tohumu tozu (% 8 ALA) ve omega-3 (% 7.5 EPA ve DHA)], sakız karışımı (ksantan zamkı, selüloz sakızı, karragenan), silis, asesülfam potasyum, Vitamin Pre-Mix (Askorbik Asit, DL-Alfa Tokoferil Asetat, Retinil Palmitat, Niacinamide, Kalsiyum Pantotenat, Kolekalsiferol, piridoksin hidroklorür, Riboflavin, Tiamin mononitrat, Sıyanokobalamın, Folik Asit Ve Biotin), Sukraloz, Banaba Yaprak Özü (Lagerstroemia speciosa)

7. Arnold Schwarzenegger Iron Mass

Listemizin yedinci sırasında tat puanı 10 üzerinden 9,0 olan Mhp Up Your Mass ürünü yer alıyor.
Yoğun kas kütlesini ve gücünü artırmak için en etkili ürünlerden biridir.
“Kas plazma protein teknolojisi” ile üretilmiştir.
Sağlıklı yağlar, karmaşık karbonhidratlar ve bcaa nitratların bir karışımını içerir.
40g protein ve düşük şeker içeririr ve gluten içermez.

8. Dymatıze Super Mass Gainer

Listemizin sekizinci sırasında tat puanı 10 üzerinden 7,7 olan Dymatıze Super Mass Gainer ürünü yer alıyor.
Kilo almak sanıldığı kadar kolay değildir. Hareketli ve hızlı metabolizmaya sahip ve iştahı az olan insanlar için, kas büyümesi için gerekli ek kalori ve protein almak zordur. Dymatize Süper Mass Gainer her porsiyon 1900 kalori, 82 gram yüksek kaliteli protein ve 17 gram zincirli aminoasit içerir. Bu bileşenler doğrudan kas yapımına katılır. Yani Dymatıze Super Mass Gainer ile daha hızlı istediğiniz kadar kas ve kütle kazanmanız mümkündür. Ayrıca, çok lezzetli bir tadı vardır. Kesinlikle bulantı hissi oluşturmaz.
Elite kazein ile kaslarınızı uzun süre besleyebilirsiniz. Lezzetli, kas inşası için en uygun yoldur. Servis başına 1300 kalori ve 52 g protein ile doludur. Ayrıca bu ürüne 17g BCAAs, ek L-glutamin ve kreatin monohidrat ilave edilmiştir. Vitaminler ve mineraller proteinlerin etkisi artırılmaya çalışılmıştır.

9. Beast Gargantua

Listemizin dokuzuncu sırasında tat puanı 10 üzerinden 9,2 olan Beast Gargantua ürünü yer alıyor. Beast Gargantua ağırlık azanmak isteyenler için en akıllı ürünlerden biridir. Profesyonel formülü ile güç ve yoğun kütle kazanımına yardımcı olacak protein, karbonhidrat ve esansiyel yağ asitlerinin mükemmel bir dengesini içerir. Servis başına 40 g protein içeren bu ürün dayanıklılığı ve direnci artırmak için kullanılır. Kas yoğunluğunu artıran bir üründür. Ayrıca proteinlerin emilimini kolaylaştıran enzimler içerir.

10. Optimum Nutrition Serious Mass

en lezzetli kilo aldırıcı

Kilo aldırıcı Serious Mass

Listemizin dokuzuncu sırasında tat puanı 10 üzerinden 8,4 olan Optimum Nutrition Serious Mass ürünü yer alıyor.
Serious Mass etkili bir kilo formülüdür. Porsiyon başına 1.250 kalori ve kas onarımı için 50 gram protein içerir. Serious Mass mükemmel bir fiziksel gelişim sağlar. İçerdiği proteinler karmadır. Hem hızlı hem de yavaş emilen proteinler içerir. Kreatin, glutamin ve glutamik asit ile geliştirilmiştir. 25 temel vitamin ve mineral içerir.

Bu makalede size en lezzetli 10 kilo aldırıcı ürün rehberi sunmaya çalıştık. Bu rehber ile ihtiyacınız olan en doğru kilo aldırıcı ürünü seçebilir ve kısa sürede istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Kilo aldırıcı takviye seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli kural karbonhidrat ve protein oranının dengeli olmasıdır. Kilo aldırıcılar yüksek oranda karbonhidrat ve dolayısıyla basit şeker içeriyorsa onların kaliteli olduğunu söylemek mümkün değildir. İyi bir kilo aldırıcıda protein oranı yüksek olmalıdır. Vitamin ve mineralin yanında kreatin, glutamin gibi bileşenlerin de olmasına dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca dikkat edilmesi gereken en önemli nokta da kilo aldırıcı besin takviyesinin tadıdır. Bu nedenle içimi kolay en lezzetli 10 kilo aldırıcı hakkında bilgi vermeye çalıştık. Hayırlı olsun.

Yorum

  1. Abdullah Darçın Mayıs 20, 2015
  2. Abdullah Darçın Mayıs 20, 2015
  3. boyner Mayıs 20, 2015
  4. Ayhan Mayıs 21, 2015
  5. yasemin nur Mayıs 21, 2015
  6. FatihC Mayıs 22, 2015
  7. Fatih Kurye Mayıs 22, 2015
  8. Bade Mayıs 22, 2015
  9. kamil Eylül 22, 2015

Ne düşündüğünüz bizim için çok önemli!