Vücut geliştirme federasyonu

İstanbul 1.Kademe Antrenör Kursu

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Ve Bilek Güreşi Federasyonu‘ndan yapılan açıklamaya göre; 04 -15 Mayıs 2015 tarihleri arasında İstanbul’da 1.kademe Antrenör kursu açılacaktır.

Fitness ile ilgili bir amacınız varsa antrenörlük belgesi almanız faydalı olabilir ancak o belgeyi almak gerekli lakin yeterli değildir.

Önemli olan tecrübe kazanmaktır gibi klişe bir söze de gerek yok.

Çok kolay olmasa da antrenör nasıl olunur öğrenmek istiyor musunuz? Kalitelibeslenme.com sizlere güzel ve faydalı rehberler sunmaya devam ediyor. Eğer kısa sürede ancak sağlıklı bir şekilde kas yapmak amacında olan biriyseniz vücut geliştirme programı rehberimize bakabilirsiniz.

Bu amaca ulaşabilmek için aynı zamanda beslenme konusunda da yeterince bilgi sahibi olmalısınız. Protein içeren yiyecekler nelerdir? En iyi vücut geliştirme programı hangisidir? E

n iyi programa uygun beslenme programı ile ona en etkili olacak olan vücut geliştirme beslenme programı nasıl olmalıdır gibi soruların cevaplarını sadece bilmek değil aynı zamanda uygulama derecesine ulaştırmak gerekebilir.

KURS KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR. KURSİYERLER KURS ÜCRETİ 1.000 TL yi Federasyonumuzun Garanti Bankası Anafartalar şubesi İBAN:TR 75 0006 2000 7110 0006 2994 58 nolu hesabına
YATIRDIKTAN SONRA DEKONTU
FEDERASYONUN (312)310 49 05 NOLU FAKSINA ÇEKMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KAYDI ALINAN KURSİYERDEN
fitness antrenörlüğü
İSTENEN BELGELER
1- 3 adet vesikalık fotoğraf (4,5×6 cm boyutunda –son 6 ay içerisinde çekilmiş olan)
2–En az lise ve dengi okul diplomasının onaylı fotokopisi, yeni mezunlar çıkış belgesi ile müracaat edebilirler.
3-Nüfus cüzdanı önlü arkalı fotokopisi
4-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınacak cezalı olmadığına dair yazı
5-Sağlık raporu(Hükümet tabipliğinden veya sağlık ocaklarından)
6-Savcılık iyi hal kağıdı
7-Kurs ücreti ödendiğine dair banka dekontu
Kursiyerlerden istenen evrakları kursun ilk günü kurs sorumlusuna vermeleri gerekmektedir. Evrakları eksik olan kursiyerler kesinlikle kursa alınmayacaktır. Ders programı ve kursun yeri daha sonra duyurulacaktır.

Bir cevap yazın