Milli takımda ilk üçe giren sporcular

Vücut geliştirme federasyonu

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’nun ev sahipliğini yaptığı Antalya Vücut Geliştirme ve Fitness Avrupa Milli Takım Seçmeleri 21-25 Mart 2018 tarihleri arasında Antalya’nın Manavgat ilçesinde gerçekleştirildi. Erkekler ve kadınlar toplamda 66 kategoride yarıştılar.

40 – 44 yaş 70 kg master erkekler kategorisinde birinciliği yarışmaya İzmir’den katılan Turan Ulusoy göğüslerken, yarışmaya İstanbul’dan katılan Erdal Işık ikinci, Ankara’dan katılan Ahmet Yüksel ise üçüncü oldu. Aynı kategorinin 80 kg’da İstanbul’dan Yücel Karahan birinci, Hakan Yıldız ikinci ve Murat Kekeç üçüncü oldu.

40 – 44 yaş 80 kg üstü master erkekler kategorisinde Batman’dan Rifat Rahmi Sipahioğlu birinci olurken, Balıkesir’den Cenk Pehlivanoğlu ikinci ve yarışmaya Ankara’dan katılan Aykut Karslıoğlu üçüncü oldu.

Antalya Vücut Geliştirme ve Fitness Avrupa Milli Takım Seçmeleri Sonuçları (21-25 Mart 2018)

Vücut Geliştirme Master Erkekler 40-44 Yas  70kg
1 Turan Ulusoy İzmir 310
2 Erdal Işık İstanbul 312
3 Ahmet Yüksel Ankara 309
4 Şeyhmus Oktar İstanbul 311
5 Kemal Öncül Nevşehir 313
Vücut Geliştirme Master Erkekler 40-44 Yas  80kg
1 Yücel Karahan İstanbul 322
2 Hakan Yıldız İstanbul 316
3 Murat Kekeç İstanbul 319
4 Bilal Kaya Denizli 320
5 Haluk Yiğit Çanakkale 317
6 Suat Halim Çankaya İstanbul 318
7 Bülent Ateş İstanbul 321
Vücut Geliştirme Master Erkekler 40-44 Yas  +80kg
1 Rifat Rahmi Sipahioğlu Batman 325
2 Cenk Pehlivanoğlu Balıkesir 327
3 Aykut Karslıoğlu Ankara 326
4 Levent Bingöl Hatay 330
5 Ali Gam İzmir 328
6 Yıldıray Kahraman Giresun 329
Vücut Geliştirme Master Erkekler 45-49 Yas -70kg
1 Halil İbrahim Murat Özekincili Ankara 336
2 Hicri Sevim İstanbul 337
3 Mahmut Keklik İzmir 334
4 Yılmaz Çokürkmez İstanbul 338
5 Menderes Karaağaç İstanbul 333
6 Yalçın Şener Ordu 335
Vücut Geliştirme Master Erkekler 45-49 Yas  80kg
1 Cüneyt Ust Yalova 346
2 Gökhan Akçelik Adana 343
3 Hüseyin Pişken Ordu 341
4 Mahmut Sani Tok Şanlıurfa 342
5 Aslan Turan Sivas 344
6 Ercan Ceviz Yalova 347
7 Bilal Çoraman Mersin 345
Vücut Geliştirme Master Erkekler 45-49 Yaş +80kg
1 Veysel Karamanoğlugil Mersin 355
2 Oğuz Aydemir İzmir 353
3 Oğuz Aytuluk İzmir 352
4 Oktay Koç İstanbul 350
5 Mehmet Kılınç K.Maraş 357
6 Levent Şenol Mersin 354
7 Ali Gerez İzmir 356
8 Şükrü Temizkan Hatay 351
9 Tongay Hamza Oktay Ankara 358
Vücut Geliştirme Master Erkekler 50-54 Yas Üstü Açık Siklet
1 İsmail Hakkı Yıldızel Mersin 363
2 Mehmet İhsan Sönmezışık İzmir 362
3 Ünsal Hepbildikler İzmir 361
4 Hakkı Yıldırım Antalya 364
Vücut Geliştirme Master Erkekler +55 Yaş Açık Siklet
1 Mutlu Bakırtaş Tokat 373
2 Hakan Özdemir İstanbul 367
3 Mehmet Didin İstanbul 374
4 Atilla Kayhanlı İstanbul 368
5 Cevat Mete İstanbul 370
6 Saim Metin Çetin İstanbul 371
Master Erkek Klasik Vücut Geliştirme 40-44 Yaş Açık Siklet
1 Volkan Toptanoğlu Ankara 253
2 Erhan Karakelle İstanbul 255
3 Mete Görkem Şahin İzmir 256
4 Hakan Gürün İstanbul 254
Master Erkek Klasik Vücut Geliştirme 45-49 Yaş Açık Siklet
1 Ramiz Akkurt İstanbul 260
2 Okan Korkut İstanbul 261
3 Aydın Kacar İzmir 259
4 Sezar Dallaryan İstanbul 262
Master Erkek Klasik Vücut Geliştirme +50 Yaş Açık Siklet
1 Ozan Dikici İzmir 265
2 Fikri Seydialioğlu Yalova 264
3 Nurettin Zengin Antalya 266
Erkekler Engelli Vücut Geliştirme Açık
1 Muhammet Ali Bulgay Ağrı 386
Master Bayanlar Body Fıtness +35 Yaş Açık
1 Gamze Şakrak Yalova 381
2 Serap Mehtap Tanan İzmir 383
3 Dilek Yaşar Yalova 382
Master Bayanlar Fizik +35 Yaş
1 Fadime Ayışık Karaca Ankara 206
Master Erkekler Fizik 40-44 Yaş Açık Siklet
1 Yalçın Engin Yalova 212
2 Yusuf Polat Yalova 217
3 Günaydın İnce Hatay 214
4 Şinasi Canal İstanbul 210
5 Hasan Işık Uçkun Bursa 213
6 Selahattin Karakuş Antalya 211
7 Fatih Mengen K.Maraş 215
8 Hüsamettin Kerim Fırat İstanbul 218
9 Ahmet Yılmaz İzmir 209
10 Oğuz Kırmızı Tokat 216
Master Erkek Fizik +45 Yaş Açık Siklet
1 Şahin Bolcan İzmir 220
2 Mehmet Sacit Şefkatlıoğlu Bursa 229
3 Hakan Demirci Sinop 222
4 Selçuk Dönmez İstanbul 223
5 Sadettin Çeşmeci Trabzon 221
6 Ayhan Çiftçi Antalya 230
7 Ercan Özakın Yalova 227
8 Suat Türkyılmaz Antalya 228
9 Serdar Küçükerol Mersin 224
10 İbrahim Doğan Antalya 225
11 Mehmetali Ağır Antalya 226
12 Ruhi Yılmaz İstanbul 231
13 Yusuf Işık Muğla 232
Master Bayanlar Bikini Fıtness Açık Siklet
1 Elena Galatan Yalova 85
2 Mihaela Bancu Yalova 84
3 Funda Sapan Yalova 83
4 Serap Gerez İzmir 82
5 Emine Ayşe Şanlık İzmir 79
6 Arzu Tanışık Yalova 80
7 Fatma Takak Adana 81
Genç Erkekler Fizik 174 Cm
1 Berkay Demiralp Kırklareli 123
2 Emrullah Önder İstanbul 143
3 Sabri Gamgam Mersin 137
4 Atacan Özdemir Yalova 141
5 Furkan Kongur Trabzon 122
6 Berkay Kayatekin Mersin 119
7 Nazmi Tuna Balıkesir 114
8 Okan Özgür Bursa 117
9 Furkan Karaman Kırklareli 124
10 Veysel Coşkun Batman 140
11 İsa Aksoy İstanbul 147
12 Zülfi Berk Karaköse Yalova 126
13 Burak Sertoğlu İstanbul 129
14 Resul Can Öztürk Mersin 125
15 Ramazan Ersan İstanbul 135
Genç Erkekler Fizik 178 Cm
1 Yunus Emre Özhan İstanbul 162
2 Yunus Demircioğlu Mersin 163
3 Erdem Sevinç İstanbul 150
4 Yasin Kökcü İstanbul 156
5 Adil Dingil Hatay 155
6 Emre Kızgın Yalova 154
7 Görken Erguvan Trabzon 148
8 Eren Uludağ Mersin 161
9 Şükrü Bozkurt İstanbul 151
10 Kamil Bekdemir İstanbul 157
11 Vedat Özkaya İstanbul 164
12 Onur Açıkgöz Edirne 152
13 Halil Karaçavuş Kayseri 149
14 Fırat Aysan Yalova 160
15 Furkan Bora İstanbul 159
 Genç Erkekler Fizik + 178 Cm 
1 Muhammed Can Toprak Yalova 177
2 Salih Şener Mersin 178
3 Davut Sütçüoğlu Yalova 193
4 Mert Duman Zonguldak 188
5 Batuhan Özdemir Bursa 185
6 Abdullah Peker Ankara 194
7 Sergen Kara Erzincan 168
8 Berkay Özdemir Yalova 190
9 Mert Öndül Bursa 175
10 Selçuk Karaboa İstanbul 181
11 Oğuz Kaan Gürel Mersin 191
12 Emre Atılgan İzmir 189
13 Yusuf Aydemir İstanbul 184
14 Sıddık Baran Burcu İstanbul 173
15 Ömer Faruk Bayrak İstanbul 187
Genç Erkekler Fizik Overall
1 Muhammed Can Toprak Yalova 177
Bayanlar Fizik Açık Siklet
1 Tatiana Bulut Antalya 202
2 Nedret Çiftci Yalova 203
Vücut Geliştirme Genç Erkekler -75 Kg
1 Kerem Kılıç İstanbul 282
2 Ali Şahin Bıçakcı Antalya 281
3 Faruk Sabutay Çankırı 272
4 Ege Demir İzmir 280
5 Kemal Benzer Ş.Urfa 284
6 Ahmet Can Canbaz İstanbul 274
7 Şiiri Emdurullah Boz Yalova 278
8 Berkay Fındıkoğlu İstanbul 287
9 Ali İhsan Armağan Yalova 275
10 Atakan Ece İstanbul 270
11 Oğuzhan Koç İzmir 286
12 Metin Şentürk Sinop 283
13 Müslüm Yıkılkan Adıyaman 285
14 Mert Kırbuğa İstanbul 269
15 Hakan Hasan Aygün Mersin 273
Vücut Geliştirme Genç Erkekler +75 Kg
1 Kürşat Demirci İstanbul 293
2 Can Batuhan Güngör Mersin 300
3 Mazlum Çiçek Mersin 301
4 Batuhan Kayam İstanbul 295
5 Hasan Aydoğan Malatya 291
6 Burak Çakır Mersin 292
7 Mert Çelikbeden İstanbul 305
8 Oğuzhan Akyol Antalya 302
9 Muhammed Çağrı Demirbaş Van 296
10 Aziz Gürel Manisa 306
11 Şahin Dündar Mersin 304
12 Ahmet Utku Turcan İzmir 298
13 Feyzullah Acar Mersin 294
14 Hakan Sıkık İzmir 297
15 Furkan Tuna Balıkesir 290
Genç Erkekler Klasik Vücut Geliştirme Açık Siklet
1 Celal Bozkurt Mersin 238
2 Havar Kadir Girevi Antalya 240
3 Muhammed Emin Parlak İzmir 248
4 Cevahir Biloğlu Antalya 247
5 Eymen Miçooğulları Hatay 243
6 Görkem Cihanlı Kktc 242
7 Emir İlker İstanbul 239
8 Abdurrahman Kuloğlu Trabzon 250
9 Recep Şimşek Trabzon 249
10 İbrahim Batuhan Özdemir İstanbul 237
11 Mehmet Yüksel İstanbul 244
12 Olcay Aksoy Hatay 236
13 Mevlüt Bellek İzmir 235
14 Mustafa Baki Menteşe İstanbul 246
15 Fahri Can Esenler İzmir 241
16 Gürkan Görgün İzmir 245
Genç Bayanlar Bikini Fıtness -160 Cm
1 Merve Akosman İzmir 54
2 Aysu Dursun Kktc 50
3 Pelin Güven Denizli 56
4 Gamze Demir İzmir 51
5 Melisa Yıldırım İzmir 58
6 Canan Güneş Mersin 53
7 Fatma Erşahin Yalova 57
8 Elif Ekinci Mersin 55
9 Zehra Behlül Büyükdişikitli Gaziantep 52
Genç Bayanlar Bikini Fıtness -166 Cm
1 Hande Akosman İzmir 67
2 Aylin Yılmaz Türk Edirne 64
3 İrem Altındaş İzmir 61
4 Buse Çakmakoğlu İzmir 62
5 Dilara Erbaş İzmir 66
6 Derya Gülbahar İzmir 68
7 Befin Kahraman Yalova 63
8 Hediye Nur Atakul Gaziantep 65
Genç Bayanlar Bikini Fıtness +166 Cm
1 Yaprak Sarıgüzel İzmir 76
2 Melisa Özsarı İzmir 75
3 Nazlı Aykut Ankara 71
4 Gizem Büyükaşık Gaziantep 72
5 Yağmur Koç İzmir 74
6 Ayşe Yıldız İstanbul 73
Genç Bayanlar Fıtness Açık
1 Huriye Sonay Budak Adana 89
2 Cemre Olgun Çayır Adana 91
3 Taisia Musabekov Antalya 88
4 Doğa Solmaz Adana 87
5 Sanem Zekioğulları Kktc 93
6 Melis Görkem Özdem Adana 90
7 Norjin Kaya İzmir 94
8 Irmak Coşar İstanbul 92
Genç Erkekler Fıtness Açık
1 Kazmaıer Ali Riza Kktc 107
2 Haktan Mercan İzmir 104
3 Arif Tuğcan Kondoz Kktc 105
4 Doğukan Kara İstanbul 106
Genç Bayanlar Body Fıtness Açık Siklet
1 Defne Balık Yalova 377
2 Tuğçe Bal İstanbul 378
Büyük Bayanlar Fıtness Açık Siklet
1 Ayşenur Tanrıverdi İstanbul 110
Erkekler Fıtness Açık Siklet
1 Mehmet Sait Görken Adana 98
2 Taner Demir Yalova 97
3 Bahattin Akan Mersin 99
4 Özcan Özdemir Hatay 100
5 Orhan Uygun İstanbul 101
Erkekler Fizik -170 Cm
1 Emre Deniz Kutlu Ankara 410
2 Ufuk Satı Denizli 416
3 Alican Çetin Ankara 411
4 Yakup Eren Tan İstanbul 412
5 Kaan Özege Mersin 400
6 Mustafa Hanoğlu Yalova 425
7 Dursun Murat Kanar Ordu 424
8 Serdal Kartal Sinop 409
9 Murat Akgül Mersin 413
10 Gencer Peker İzmir 422
11 Enver Orhan İstanbul 404
12 Erol Koçak İstanbul 423
13 Sarvar Sarvarov Mersin 403
14 Atalay Akbaş Mersin 417
15 Soner Duman Mersin 405
Erkekler Fizik -173 Cm
1 Çetin Köroğlu Trabzon 438
2 Güray Aydın İstanbul 434
3 Serkan Yosunlu Mersin 429
4 Sedat Bacaksız İstanbul 430
5 Eyüp Şahin İstanbul 436
6 Koray İlkmen İstanbul 431
7 Mert Özdemir Trabzon 433
8 Safa Şahin Mersin 446
9 Murat Bayar İstanbul 445
10 Onur Musalli Erzincan 437
11 Salim Öksüz İstanbul 428
12 Uğur Burak Şeker Yalova 442
13 Mehmet Aytekin Aydın 447
14 Batuhan Bektaşoğlu İstanbul 435
15 Rubar Kabişen Kocaeli 444
16 Adem Kaya Giresun 443
Erkekler Fizik -176 Cm
1 Salih Enderoğlu Kktc 464
2 Mehmet Torun Yalova 456
3 İlker Ceylan Bursa 461
4 Serkan Çelik Yalova 452
5 Muhammet Ali Atar Yalova 455
6 Ersin Temek Mersin 454
7 Bülent Bora Şentürk Ankara 460
8 Enes Aydın İstanbul 457
9 Ahmet Tanrıverdi İstanbul 470
10 Mehmet Ali Taştan İstanbul 451
11 Bahadır Avhan İzmir 467
12 Volkan Meral İzmir 453
13 Mehmet Mesut Akay Ankara 463
14 Oğuzhan Yıldız Bursa 465
15 Caner Candan Yalova 462
Erkekler Fizik -179 Cm
1 Doğuşcan Özkan Yalova 477
2 Samet Bayraktar Mersin 485
3 Ramazan Demircioğlu İstanbul 478
4 Uğur Özen Aslan Mersin 489
5 Murat Aslan Hatay 480
6 Tolga Altuğ Antalya 487
7 Aslan Duvarcı İzmir 481
8 Özgür Demirhan Mersin 482
9 Mehmet İlker Gülbay İstanbul 488
10 Mehmet Karaca İstanbul 484
11 İbrahim Alataş Ankara 483
12 Bilal Gök İstanbul 479
Erkekler Fizik 182 Cm
1 Yiğit Ünügür İstanbul 505
2 Çağlar Durmaz Ankara 500
3 Serkan Kurtuluş İzmir 494
4 Mustafa Atsal Hatay 496
5 Tayfun Özkan Ankara 498
6 Serkan Kepezlioğlu Antalya 492
7 Gürkan Yıldız Yalova 495
8 Soner Özfidan İstanbul 499
9 Ramazan Orakcı Antalya 501
10 Sertaç Günay İzmir 504
11 Melih Şimşek Hatay 497
12 Şükrü Can Özçoban İzmir 502
13 Sercan Ali Kaya Hatay 503
14 Recep İlkan Temel İstanbul 506
15 Serkan Gündoğdu İstanbul 493
Erkekler Fizik +182 Cm
1 Murat Akköse Yalova 514
2 Tolga Karaman Mersin 526
3 Fuat Senan İstanbul 518
4 Kemal Yunus Tekin Antalya 523
5 Emre Okur Mersin 525
6 Orhan Çavuş Yalova 521
7 Abidin Aydın Sinop 513
8 İsmail Tolga Oğuz Mersin 515
9 Mert Ali Ak Kütahya 522
10 Murat Han Afridoun İstanbul 512
11 Aslan Gürel İstanbul 510
12 Yiğit Aslan İstanbul 527
13 Barkın Güzey İzmir 528
14 Barış Erol Adana 519
15 Ömür Hazırbaş Ankara 524
Büyük Erkekler Fizik Overall
1 Murat Akköse Yalova 514
Kaslı (Muscular) Erkek Fizik
1 Özcan Kırant Mersin 545
2 Tunahan Güler Mersin 540
3 Burak Çobanoğlu Bolu 539
4 Muhammet Sevinç Artvin 543
5 Mustafa Hasan Tırpan İzmir 534
6 Kemal Aslan Yalova 533
7 Mustafa Noyan Zenger İzmir 537
8 Eren Bingöl Mersin 536
9 Serkan Kayık Ankara 541
10 Deniz Serinken İzmir 530
11 Onur Esat Kandemir İstanbul 532
12 Oğuzhan Özdemir Bursa 535
13 Murat Efesoy Mersin 531
14 Kadir Efe Olgun Yalova 538
15 Hilmi Akkanat Yalova 542
16 Yasin Hoşbaş Yalova 544
Büyük Bayanlar Bodyfıtness -163 Cm
1 Ebru Ay Gaziantep 550
2 Ayşe Mulla Kktc 549
3 Suna Polat İstanbul 551
4 Serpil Varol Yalova 548
Büyük Bayanlar Bodyfıtness -168 Cm
1 Göçer Durğun Mersin 554
2 Ayşe Ebru Gülay İstanbul 553
Büyük Bayanlar Bodyfıtness +168 Cm
1 Çiğdem Cicioğlu Ankara 557
Welness Fitnes
1 Çağla Gülerman Yalova 560
2 Dilan Topçu İzmir 559
3 Aslı Orbay Özkul Ankara 561
Vücut Geliştirme Büyük Erkekler -70 Kg
1 Serkan Kınık Balıkesir 567
2 Mahmut Barut İstanbul 564
3 Mehmet Geyikçi Malatya 573
4 Berk Şahin İstanbul 570
5 Erhan Uludağ Çanakkale 574
6 Mesut Ala Antalya 566
7 Ufuk Çelik İstanbul 572
8 Yasin Altay İstanbul 565
9 Emre Kocaman İstanbul 563
10 Burak Tural İstanbul 568
11 Rıdvan Çalışkan Kocaeli 571
12 Gökhan Karakaya Denizli 586
13 Bora Dal Balıkesir 569
Vücut Geliştirme Büyük Erkekler -75 Kg
1 Aykut Akar İstanbul 580
2 Faik Gökay Güler Ankara 582
3 Fadıl Tiryaki İstanbul 587
4 Ali Çatli Antalya 584
5 Yasin Koca Malatya 577
6 İsmail Özdemir İzmir 578
7 Mustafa Kadir Cindoruk İzmir 579
8 Serhat Bay İstanbul 583
9 Suat Akyol Antalya 585
10 Boğaç Şıhoğlu İstanbul 589
11 Hakan Boy İzmir 581
12 Volkan Yakalıoğlu Denizli 588
Vücut Geliştirme Büyük Erkekler -80 Kg
1 İlhan Yer Sivas 597
2 Berk Gencer İzmir 592
3 Furkan Okuş İstanbul 593
4 Ahmet Adlı Mersin 596
5 Okan Dereli İstanbul 594
6 Muhammed Hanifi Gökbak İstanbul 602
7 Hasan Atlayan Yalova 604
8 Cihan Süerman Ankara 599
9 Oğuzhan Atmaca İzmir 603
10 Adem Keser Adana 598
11 Tamer Öztürk Yalova 600
12 Ahmet Şahin K.Maraş 601
13 Engin Demir İstanbul 595
Vücut Geliştirme Büyük Erkekler -85 Kg
1 Ahmet Kabul Ankara 609
2 İlkay Beyga Yalova 611
3 Zülfü Yakut İstanbul 608
4 Şaban Aydın Yalova 607
5 Şaban Kara İstanbul 612
6 Serhat Keser İstanbul 613
7 Fatih Fırat İstanbul 610
Vücut Geliştirme Büyük Erkekler -90 Kg
1 İsmail Bayram Sivas 619
2 Gökhan Süleymanoğlu İstanbul 621
3 Onur Genç İstanbul 618
4 Abdullah Cemal Acabey İstanbul 620
5 Soner Yenibağcı Nevşehir 622
6 Abdulkadir Güner Sivas 617
7 Serhat Özel Balıkesir 616
Vücut Geliştirme Büyük Erkekler -95 Kg
1 Kenan İnan Mersin 627
2 Çağlayan Kuzu İstanbul 626
3 Doğancan Duraner İzmir 628
4 Burak Temel İzmir 629
5 Hüseyin Albayrak Mersin 625
6 Oğuzcan Akın İstanbul 630
Vücut Geliştirme Büyük Erkekler -100 Kg
1 Murat Fatih Ataç Yalova 634
2 Muhammedali Yılmaz İstanbul 635
3 Erdinç Kılınç İstanbul 636
4 Merih Demirel Mersin 633
5 Süleyman Taş Nevşehir 637
Vücut Geliştirme Büyük Erkekler +100 Kg
1 Mustafa Ören Yalova 641
2 Enis Şenyurt İstanbul 642
3 Kaan Naci Ongun İzmir 643
4 Mücahit Çiplak Yalova 640
Vücut Geliştirme Erkekler Overall
1 Ahmet Kabul Ankara 609
Büyük Erkekler Klasik Vücut Geliştirme -168 Cm
1 Tolgahan Kara Trabzon 656
2 Fikret Becan İstanbul 653
3 Muhammed Raşit Alataş Mersin 654
4 Fuat Demirci İstanbul 648
5 Mücahit Avcı İstanbul 659
6 Mehmet Karaçuha Tokat 658
7 Coşkun Başbostancı Yalova 661
8 Orkun Yerlikaya İzmir 650
9 Günay Şentürk Yalova 663
10 Mustafa Yaşar Bursa 651
11 Tayfun Tekin Mersin 652
12 Ayhan Turan İzmir 647
13 Okan Gültekin Yalova 660
14 Şevket Akdağ Van 646
15 Ceyhan Baysal Mersin 657
Büyük Erkekler Klasik Vücut Geliştirme -171 Cm
1 İlkcan Cenksever İzmir 678
2 Mert Soyusinmez İzmir 668
3 Onur Şeleci Giresun 674
4 Aslan Hafızoğlu Ankara 677
5 Mustafa Dombaycı Mersin 670
6 Sinan Mutluş Mersin 675
7 Bilal Baysaslan Şanlıurfa 680
8 Serdal Ateş İstanbul 666
9 Turgay Ateş Yalova 673
10 Sercan Günay Muğla 679
11 Batuhan Kuru İstanbul 667
12 Burak Lakot İstanbul 676
13 Sefa Salman Yalova 669
14 Çağlar Bulut Bursa 671
15 Ferhat Akgül Adana 672
Büyük Erkekler Klasik Vücut Geliştirme -175 Cm
1 Cüneyt Şişman Mersin 688
2 Mert Öge Samsun 689
3 Ömer Akbaba Trabzon 693
4 Doğan Dağlum İzmir 683
5 Serdar Kanık İzmir 697
6 Uğur Kolak İstanbul 685
7 Orkun Esatoğlu İstanbul 690
8 Ferhat Adıgüzel Antalya 695
9 Durdu Mehmet Peker Ankara 694
10 Oğuzhan Kızıltoprak İstanbul 692
11 Nedim Çoban Adana 698
12 Ali Demirbek Ankara 684
13 Emin Yetgin Van 686
14 Mert Can İnce İzmir 687
15 Serdar Dirik Yalova 696
16 Ufuk Elyıldırım İzmir 691
Büyük Erkekler Klasik Vücut Geliştirme -180 Cm
1 Serdar Aydın Yalova 701
2 Bora Taçmahal Antalya 709
3 Alper Keskin İzmir 711
4 Yusuf Baran Van 702
5 Cüneyt Özçelik Yalova 705
6 Recep Alperen Gezmez İzmir 707
7 Ahmet Ok Aydın 708
8 Mustafa Erdoğan Mersin 710
9 Ali Öztürkmen Ankara 706
10 Ercan Tunç Van 703
11 Lütfü Koray Cansız Antalya 713
12 Ufuk Doğan Mersin 712
13 Orhan Yüksel İzmir 704
Büyük Erkekler Klasik Vücut Geliştirme +180 Cm
1 Erdoğan Gülgü İzmir 721
2 Tahirhan Vural Muğla 722
3 Burak Çelebi Ordu 729
4 Kerim Topsakal İstanbul 723
5 Nebi Palancı Mersin 726
6 Çağdaş Minareci İzmir 718
7 Çağlayan Tunel İstanbul 720
8 Serdar Gökhan Güney İstanbul 727
9 Caner Cevheri Ağrı 719
10 Abdullah Kahriman Yalova 725
11 Cumali Adatmaz Mersin 728
12 Abdullah Kadir Doğanay Antalya 717
13 Halil Erdemli Antalya 724
Klasik Vücut Geliştirme Overall
1 Cüneyt Şişman Mersin 688
Bayanlar Bikini Fıtness -160 Cm
1 Zühre Topal Balıkesir 733
2 Ebru Balandı Muğla 737
3 Özge Tekin Yalova 739
4 Aylin Melisa Görür Antalya 741
5 Burçin Ana Edirne 743
6 Sevda Okur İstanbul 732
7 Hülya Dinç Mersin 738
8 Ayşe Sağlam Mersin 736
9 Emine Işık Kayret Ankara 734
10 Elvan Şener Yalova 740
Bayanlar Bikini Fıtness -164 Cm
1 Büşra Eyen Yalova 735
2 Derya Mutlu İzmir 747
3 Nesibe Şan Antalya 746
Bayanlar Bikini Fıtness -169 Cm
1 Selin Nalıncı Yalova 753
2 Aleksandra Ünal İstanbul 754
3 Elif Körekoğlu Yalova 752
4 Zeynep Özge Kacira İstanbul 750
5 Gizem Uğral Balıkesir 751
6 Arzu Yılmaz Ankara 755
Bayanlar Bikini Fıtness -172 Cm
1 Hülya Güler Antalya 758
Bayanlar Bikini Fıtness +172 Cm
1 Deniz Eke İstanbul 762
2 Berna Demir Yalova 761
Bayanlar Bikini Overall
1 Zühre Topal Balıkesir 733

 

Merhabalar: Daha İyi Gülümsemeniz İçin Size Uzmanlarından Önerilerimiz Var

Bir cevap yazın