Vücut Geliştirme Videoları- En İlgi Çekici 10 Video

Kendine bakan her erkek karın kasları olsun, omuzları geniş olsun, pazuları patlayacak kadar şişik dursun ister, kısacası kaslı olmayı hayal eder. Ancak hayal etmek güzel de, buna ulaşmak için hiç bir şey yapmıyorsa 1 gram bile kas yapamaz. Vücut geliştirme video rehberi. Kas yapmak amacında olanlar ve iyi ya da kötü herhangi bir şekilde bodybuilding programı uygulayanlar haliyle bir çok  konuyu merak ediyorlar.

Merak edilen konuların başında vücut geliştirme hareketlerini doğru yapıyor muyum, vücut geliştirmede beslenme nasıl olmalıdır, vücut geliştirme ile uğraşanlar kıllarını nasıl alıyor, kısa sürede kas nasıl yapılır, en iyi vücut geliştirme programı hangisi, protein tozu zararlı mıdır, protein tozu kilo aldırır mı gibi sorular geliyor.

Kaliteli Beslenme ekibi olarak biz de sizin merak edebileceğiniz vücut geliştirme ve fitness konuları ile ilgili bazı videoları seçtik ve sizlerle paylaşmak istedik.  Sizin için en etkili olduğunu düşündüğümüz vücut geliştirme video konuları aşağıdaki sıralanmıştır:

  • Vücut geliştirme programları
  • Vücut geliştirme hareketleri
  • Vücut geliştirme beslenme programları
  • Vücut geliştirme çeşitli konular

En İyi Vücut Geliştirme Videoları

Sitemizde çok etkili vücut geliştirme programları ile ilgili sayısız rehberimiz var. Bu bölümde zayıflamak, kas yapmak ve irileşmek ya da diğer adıyla hacim kazanma programları ile ilgili videoları keyifle seyredebilirsiniz.

28 Günde 17 Kilo Nasıl Alınır?

Vücut geliştirme videoları arasında en ilginçlerden biri aşağıdaki videodur. 1 ayda 17 kilo aldığını iddia eden birinin videosu. Çocuğun yemediği kalmamış ama ne kadar sağlıklı olup olmadığı tartışılır. Gerçi videonun başında diyetisyenin önerilerini uyguladığını yazmış. Bu çocuk normalden aşırı zayıfmış ve bağırsaklarında parazit varmış. O parazitlerden kurtulunca yediği her şey yaramaya başlamış olabilir. Yine de siz diyetisyen danışmadan uygulamayınız.

28 Günde 10 Kilo Kas Yapmak?

Vücut geliştirme videoları arasında en çok eleştirilen ve 28 günde 10 kg kas yapmak için bir program sunan video. Müslüm fitness diye kanal açan bu dev adam tek video ile 650 bin izleyici geçmiş bulunuyor. Kendisi bu programın 28 günde 10 kg kas yaptırmadığını, ancak Amerika’da böyle bir deneyin yapıldığından bahsettiğini açıklasa da ekşi sözlük gibi bazı sitelerde okuduğunu anlamak istemeyen bazı kullanıcılar tarafından kaba yorumlar ile karşı karşıya kaldı.

Yeni Başlayanlar İçin Evde Vücut Geliştirme Programı 1

Belki de en öğretici videolardan biri diye düşünüyorum. Evde vücut geliştirmek isteyenler için oldukça faydalı iki video sunmuş. Onun başarılarını diliyoruz. Gerçekten güzel videoları var.

Yeni Başlayanlar İçin Evde Vücut Geliştirme Programı 2

Evde Göğüs ve Arka Kol Geliştirme Programı

Eğer ciddi bir şekilde çalışmak ve kas yapmak istiyorsanız yaptıkları egzersizleri nasıl yaptıklarını mutlaka seyretmelisiniz. Ancak onların seviyesine gelmeniz oldukça zaman alabilir.

Evde Omuz ve Triceps Geliştirme Programı

Ekipmansız Vücut Ağırlığı İle Antrenman Programı

Eğer kas yaparken eğlenmek ve gülmek istiyorsanız Ege Fitness seyredebilirsiniz. Biz izlerken gülmekten çalışamıyoruz.

Vücut Geliştirme Programı Yapılan Yanlışlar 1

Eğer vücut geliştirme programında yer alan bütün vücut geliştirme hareketlerinin videolarını seyretmek ve hepsinin nasıl daha etkili bir şekilde yapıldığını öğrenmek istiyorsanız vücut geliştirme programı sayfamızı ziyaret edebilir ve oradaki egzersiz rehberlerinden yararlanabilirsiniz. O sitede göğüs, kol, biceps, triceps, omuz, bacak, karın, mide gibi yüzlerce hareketin nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz.

Vücut Geliştirme Programı Yapılan Yanlışlar 2

Tüm Vücut Programı Mı Yoksa Bölgesel Vücut Geliştirme Mi?

Savaş Cebeci vücut geliştirme videolarında belki de en bilimsel açıklamaları sunan hoca. Sanki akademik kariyer yapmış biri kadar uzman bilgiler veren önemli bir şahsiyettir kendisi. Biz de severek takip ediyoruz. Vücut geliştirme videoları ile kas yapmanın en etkili yollarını öğrenebilir ve kısa sürede kas yapabilirsiniz.

17 Günde 5 Kg Kas Yapan Genç – Doğal Kas Yapmak

Bu yazıda en ilgi çekici vücut geliştirme videoları üzerine odaklandık. Eğer siz de sevdiğiniz, motivasyonunuzu artıran fitness ile ilgili videolar varsa bize yazabilirsiniz. Biz de beğenirsek yayınlayabiliriz:)

Ne düşündüğünüz bizim için çok önemli!