Reklam

Ziyaretçi sayısı

Sitemizi aylık ortalama 900 bin kişi ziyaret etmekte olup sitemizde yaklaşık 1,500.000 sayfa görüntülemesi gerçekleşmektedir. Gerekli incelemeleri yaptığınızda çok eski makalelerin dahi güncellediğini görebilirsiniz.

İçerik kalitesi nedeniyle sitemizdeki içeriklerin diğer siteler tarafından kopyalandığını tespit ediyoruz. Onlar hakkında gerekli işlemler büyük bir titizlilikle gerçekleştirilmektedir.

Bir çok konuda sitemiz “Google” arama motorunda ilk sayfa ve ilk sırada yer almaktadır. Bu bağlamda sitemizde yer almanız demek bir taşla iki kuş vurmak anlamına gelmektedir.

Sitemizde banner, tanıtım yazısı, backlink, satın al butonu şeklinde yer aldığınızda hem sitedeki ziyaretçileriniz artar, hem de sıralamada önemli bir yükseliş kazanırsınız. Böylece üst sıralara çıktığınızda ileride reklam vermenize dahi gerek kalmaz ve paranız sizde kalır.

Dünya’daki ve Türkiye’deki sıralamamız için: Alexa

kalitelibeslenme.com

Ziyaretçi sayıları

Çalışma konuları

Genellikle kendi sektörümüz (kilo alma, zayıflama, vücut geliştirme, sağlıklı yaşam ve kilo kontrolü) ile ilgili çalışma isteklerine daha olumlu bakıyoruz. Ancak bu başka sektörlerin çalışma isteklerini kabul etmeyeceğimiz anlamına gelmemektedir. Aslında bu çalışmalara reklam demek doğru olmaz. Özellikle aşağıdaki çalışma şekillerini, yukarıda sayılan kategoriler ile ilgili gelişmek isteyen sporculara sponsor olabilecek ve zayıflamak isteyen ancak çalışmayan ev hanımlarına yardımcı olabilecek şirketlerin tekliflerine açığız.

Çalışma biçimleri

1. Tanıtım yazıları

2. Site makalemizde link verme

3. Anasayfaya banner

4. Site makalemizde banner

5. Sponsor bağlantılar

6. Önereceğiniz herhangi bir şekilde de reklam verilebilir.

Sponsorluk talebi

Kalitelibeslenme.com özellikle yemek, gıda ve mutfak işleri ile ilgili çalışmalarda ev hanımlarına ve özellikle derece yapabilecek sporculara destek olmayı prensip olarak kabul etmiştir. Bu bağlamda sponsor taleplerinin kabul edilmesi için aradığımız kriterlerden en önemlisi başarıdır.

Ayrıca özellikle vücut geliştirme ve fitness gibi sporlarla ilgilenen ve sosyal medya temsilcimiz olmak isteyenler de sponsorluk talebinde bulunabilir. (Sosyal medya temsilcileri sosyal medyada sorulan sorulara bilgisi dahilinde cevap verebilir ya da ilgili uzmana yönlendirme yapar. Sitedeki makale paylaşımlarını yapar. Ziyaretçilere her türlü konuda yardımcı olur.) Bu durumda olanlar neler yapabileceklerini açıklayan yazılarını bize gönderebilirler.

Sponsorunuz olmamız ile ilgili taleplerinizi bildirmek için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. (Lütfen kendinizi tanıtan yazıyı gönderiniz.) Ayrıca herhangi bir çalışmanız için de sponsor olmamızı talep ederseniz lütfen kendinizi tanıtan bir yazıyı ve amacınızı, hedeflerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden ve iletişim sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Çalışma ve sponsorluk teklifi

Her türlü reklam ve sponsorluk için tekliflerinizi  iletişim sayfamızdan yapabilirsiniz.

 

5 yorum

  1. Natalia Ekim 2, 2015
  2. nilüfer sipahi Ekim 2, 2015
  3. Loti İnternet Ekim 11, 2015
  4. mahmut hüdayim Kasım 29, 2015
  5. yasin unal Eylül 6, 2017

Yorum yaz