Sosyal Sorumluluk

Kaliteli Beslenme” ekonomik açıdan zor durumda olan ve kilo vermek isteyen kadınlar ile herhangi bir sportif faaliyeti olup da yarışmalarda başarılı olma ihtimali yüksek gençlere sponsor olmayı kendine misyon edinmiştir. Bu bağlamda sitemiz bu kitle ile onlara sponsor olmak isteyen reklam verenleri bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Sponsor şirketler sitemizde reklam vermek istediklerinde talep edilen tutarların tamamının sponsorluk taleplerinde bulunan kişilerin hesaplarına yatırılması istenir. Daha ayrıntılı bilgi için reklam sayfamıza bakabilirsiniz.

Kalitelibeslenme.com’un misyon edindiği bir diğer konu ise ilgili vakıfların reklamını bedava yapmaktır. Örneğin Mehmetçik Vakfı sitesinin linkini hiç bir ücret talep etmeden sitemizdeki bu sayfaya ekledik.

İhtiyaç Sahiplerine Bağış Yapalım

Vatanımızı korumak için şehit ya da gazi olanların ailelerine, lösemili çocuklara ve eğitimini ekonomik zorluklara rağmen devam ettirmek isteyen gençlere aşağıdaki linklere tıklayarak online bağış yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan vakıfların kalitelibeslenme.com ile ilgili herhangi bir bağlantısı olmayıp bağlantıların verilmesi tamamen sosyal sorumluluk olarak görülmüş ve kabul edilmiştir.


Mehmetçik Vakfına Destek Olalım

Türkiye Mehmetçik’e, Mehmetçik Türk Milletine Emanettir.

Bağışlarınızla şehit ve gazi Mehmetçik ailelerine siz de destek olun.

MEHMETÇİK VAKFI ONLINE BAĞIŞ

 


Lösemili Çocuklar Vakfına Destek Olalım

Lösemili Çocuklara Umut Olmaya Ne Dersiniz?

Mutluluk Paylaştıkça Artar!

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR VAKFI BAĞIŞ


Eğitim Gönüllüleri Vakfına Destek Olalım

Çocuklarımıza eğitimin gücünü, geleceği değiştirme cesaretini kazandırmak için buradayız.

Bir aradayız…

Çocukların bugünü güzel yaşaması ve güzel bir gelecek düşlemesi için bağış yapabilirsiniz.

TEGV BAĞIŞ