Yasal Uyarı

Kalitelibeslenme.com‘ da yer alan bütün yazılı içerik Kalitelibeslenme.com‘un malıdır. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilirler.

Kalitelibeslenme.com‘da bulunan bilgiler Kalitelibeslenme.com‘un yazılı izni olmadan kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, satılamaz, alt lisansla kullandırılamaz.

Sitemizdeki içeriklerin izin alınmadan kopyalanması durumunda hukuki işlem ve gerekli şikayetler yapılmaktadır. Özellikle kaynak olarak ilgili makalenin linki verilse bile izin almalısınız.

Kalitelibeslenme.com isimli internet sitemiz bir blog sitesi olup, sitemizde yer alan her türlü içerik herhangi bir onay kontrolünden geçmiş olsa da bu içeriklerin tamamından yorum yapan kişiler hukuken sorumludur.

WordPress Hosting: Sitemizde wordpress hosting kullanılmaktadır. Bu hosting herhangi bir teknik bilgi gerektirmez. Tek tıkla hemen kurulabilir. Panel Türkçe’dir. Bu hosting ile binlerce ücretsiz temaya ve eklentiye ulaşabilirsiniz. Yıllık plan alındığı takdirde ücretsiz alan adı sahibi de olabilirsiniz. 

Tüm ziyaretçilerimiz 5651 Sayılı Kanun, T.C.K ve ilgili diğer mevzuat uyarınca yaptıkları paylaşımlardan, yorumlardan sorumludur.

Kalitelibeslenme.com sitesindeki konular, yorumlar ya da mesajlar hakkında hukuka aykırı içerik ve/veya kişilik haklarının ihlaline dair iddia ve şikayetlerinizi yer sağlayıcı olarak hareket eden sitemize “iletişim” adresinden iletebilirsiniz. Şikayetleriniz ilgili mevzuat çerçevesinde değerlendirilerek gereği en kısa zamanda yapılacaktır.

https://www.kalitelibeslenme.com sitemiz kullanıcılarla ilgili istatistiksel bilgilerin kaydı için Google Analystics teknolojisinden faydalanmaktadır.

Copyright © 2014 – 2018 Kalitelibeslenme.com Tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip edin

Ne düşündüğünüz bizim için çok önemli!