Protein tozu fiyatları | En ucuz protein tozu hangisidir?

Protein tozu fiyatları. Merhabalar bugün sizlere protein tozu fiyatları hakkında ve onun da ötesinde protein tozları hakkında önemli bilgiler verelim dedik. İşi uzmanından öğrenelim dedik. Spor dünyasında bench press hareketlerin kralı ise protein tozu da bu krallığın yakışıklı prensidir. Profesyonel anlamda spor yapıp da protein tozu kullanmayan sporcu sayısı oldukça azdır. Sadece doğal yollarla vücut geliştirmenin de mümkün olduğunu kanıtlamak isteyenler ve prensip olarak kimyasal takviyelere karşı olanlar protein tozu ile beraber herhangi bir supplement kullanmazlar. Tabi kimse doğal yollarla kas yapamazsınız demiyor.

Supplement kullanmadan da iyi bir vücut elde edebilirsiniz fakat biraz maliyetli olur, hatta profesyonel bir vücut geliştirici olacaksanız bayağı maliyetli olacaktır. Zira piyasada ceylan eti, sığır eti gibi kırmızı etler; tamamen doğal olarak yetiştirilmiş beyaz et ve süt ürünleri; %100 organik meyveler ve sebzeler bulmanız biraz zor olacak ve oldukça pahalı bir beslenme çizelgesine sahip olacaksınız. Hele de vücut geliştirme gibi günde ortalama 6-8 öğün yemek yemeniz gerekiyorsa.

Bu yazıda protein tozlarının fiyatları hakkında ayrıntılı bir analiz bulacaksınız. En ucuz protein tozu hangisidir, içeriği ve kalitesi açısından hangisi daha verimlidir öğreneceksiniz. Ayrıca en pahalı protein tozu hakkında da bir fikir sahibi olacaksınız. İşte protein tozu ücretleri hakkında en ayrıntılı değerlendirme  burada.

Protein Tozu Fiyatları

protein tozu nedir

Protein tozu fiyatları

Vücut geliştirmek için spor salonuna yazılır yazılmaz gerek mahalle baskısı gerekse hocaların yönlendirmesi ile devreye sporcu besin destek ürünleri giriyor. Kaliteli markaların ürünleri söz konusu olduğunda içeriğinde son derece kaliteli ham madde ve moleküler yapılanma beraberinde gelecektir.

Optimum Nutrition, Muscletech, Multipower ve Nutrade gibi piyasada bir numaraya oynayan ürünlere bakıldığında kullanımından olumlu etkiler alamayan kimse görülmez.

Gerek farklı web platformlarından araştırmalar yaparak, gerekse forum sitelerinde bu markalar hakkında oluşmuş tartışma konularına bakarak etkin kullanıcı yorumlarını referans alabilirsiniz. Fakat en iyi protein tozu diye bir şey yoktur, en iyi protein tozları vardır.

Bir supplementin etkisi kişiden kişiye etkide farklılık sergiler. Bu nedenden ötürü de yukarıdan aşağıya doğru bir kalite sıralaması yapmak oldukça zordur. Zira yapılan bu sıralamadaki bir numaralı protein tozu kimin için bir numaralıdır tartışılır. Fakat yukarıda da yazdığımız gibi farklı platformlardaki kullanıcıların kendi aralarına oluşturduğu bir sıralama vardır ki bu genel olarak spor dünyasında kabul edilmiş bir sıralamadır. Bu doğal yoldan oluşan listede tepedeki markalar, herkes için uygun olacak en kaliteli ürünlerdir.

Protein Tozu Fiyatları

Mali açıdan bakıldığı zaman de protein tozları çok mantıklı bir alışveriş olur. Bunun nedeni protein tozunun içeriği incelendiğinde kendiliğinden ortaya çıkar. Bir ölçek protein tozunda bulunan maddeleri doğal yollarla besinlerden elde etmeye kalkarsanız bir öğününüz, fiyat bazında aşağı yukarı bir adet protein tozuna denk gelir.

Bizim yaptığımız araştırmalara göre en ucuz protein tozları Hardline markalı ürünler iken, en pahalı protein tozu markası da Weider olarak değerlendirdik. İkisini de kullanan biri olarak artık sadece weider markasını tercih ediyorum.

Eğer sürekli ve düzenli bir şekilde spor salonuna gidiyorsanız 1 kutu protein tozu en aşağı bir ay süreyle kullanılıyor. Yine de protein tozu satın almak isteyebilecek fakat fiyatının fazla olduğunu düşünen kişiler olacaktır.

Piyasadaki en kaliteli ürünleri en ucuz fiyatlandırma politikası ile satışa sunan firma, pahalı ürünleri uygun fiyata satın almanız için size alternatif olabilir. Verdiğim adresten alışveriş yapacak olursanız, firmanın diğer ayrıcalıklarını, hediyelerini ve avantajlarını da takip etmeyi unutmayın.

Bu yazımızda protein tozu fiyatları ve en iyi protein tozları hakkında bilgiler verdik. Ayrıca protein tozu nedir sorusunun cevabını bir kez daha hatırlattık. Ancak herhangi bir besin takviyesini kullanmadan önce mutlaka diyetisyen ya da bir uzman desteği almanız gerektiğini lütfen unutmayınız. Sağlıklı günler dileriz.

Yorum

  1. Kenan Termen Mart 3, 2016
  2. nilüfer sipahi Mart 4, 2016

Ne düşündüğünüz bizim için çok önemli!